2010
post-template-default,single,single-post,postid-2010,single-format-standard,qode-social-login-1.1.2,stockholm-core-1.0.6,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-5.1,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
Title Image

Vinobus VOC Znojmo

Vinobus VOC Znojmo

1. květen 2021 – 11. září 2021

Na čtyřicetipětikilometrový okruh po vinařsky zajímavých místech můžete ze Znojma vyjet ve třech časech – 10:00, 13:45 a 17:15 hod. V okolí tohoto královského města budete projíždět vinicemi, toulat se sklepními uličkami a zavítáte do několika vinařství. Na sedmi stanovištích si vychutnáte špičková vína originální certifikace vinařů ze Znojemska. Po celou dobu cesty vám bude k dispozici vyškolený průvodce, který vás seznámí nejen s místopisem, ale bude i rádcem při výběru vín. Vystoupit nebo realizovat si svůj vlastní program můžete na kterékoli z čtrnácti zastávek. Za další tři hodiny se vám nabízí možnost do Vinobusu opět nastoupit a pokračovat na plánované trase. Pro dopravu cyklistů a jejich kol je připraven cyklovlek.

K našemu ubytování v soukromí – penzion Hnanice, můžete strávit příjemné chvíle Vinobusem. Při projížďce poznáte krásy Znojma a přilehlých obcí. Dále neobyčejné výhledy na vinice a ochutnávky.

Více informací na www.kudyznudy.cz