1069
page-template-default,page,page-id-1069,qode-social-login-1.1.2,stockholm-core-1.0.6,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-5.1,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
Title Image

Partneři

MegaUbytko

„Prvotřídní ubytování na Jižní Moravě vhodné i pro větší skupiny, které doporučujeme každému, kdo hledá komfort v kombinaci s dostatkem soukromí. Ubytování na tomto nádherném místě jednoznačně doporučujeme!“ hodnocení portálu MegaUbytko.

 

Rodinné vinařství Špetíci z Hnanic

Naším cílem je, do každé skleničky dát kousek nedotčené přírody…

 

Vinařství Josef Kořínek

Tradice vína, která nekončí

 

Vinice Hnanice

Vinařství Vinice-Hnanice bylo založeno v roce 2001. O dva roky později bylo vysazeno prvních 103 hektarů vinic v Hnanicích a tím byla obnovena historie vinařství v obci. V současnosti firma hospodaří v Hnanicích na 150 hektarech vlastních mladých vinic. V sortimentu jsou vína s certifikátem VOC i vína oceněná na řadě soutěží.

 

Vinařství Trávníček & Kořínek

Za každou lahví dobrého vína stojí léta zkušeností a hromada dřiny ve vinicích i ve sklepě. Pro nás je to ale vášeň. Neustále hledáme cesty, jak být zase o něco lepší. Proto jsme spojili síly a v našem názvu se od roku 2016 objevilo nové jméno. Teď jsme Vinařství Trávníček & Kořínek. Snažíme se využít unikátní podmínky pro révu vinnou v Podyjí, neustále rosteme.

 

Znovín Znojmo

ZNOVÍN ZNOJMO, a.s. se sídlem v Šatově s dvacetiletou tradicí.

 

Vinařství Šušlák

 

E.Mi. vino – kvalita postavená na tradici.

Tradice malého rodinného vinařství E.Mi vino se začala psát v roce 1945 a založili ji rodiče majitelů vinařství – Emilie Blahůškové (rozené Špalkové) a jejího manžela Miroslava Blahůška.

 

Vinný sklípek s posezením U Martina

Náš vinný sklípek se nachází na konci řady vinných sklepů ve vinařské obci Nový Šaldorf (okr. Znojmo) směrem na Hnanice a rakouský Retz.

 

Babičkářství

Milí návštěvníci Babičkářství,
smyslem portálu Babičkářství je pomoci sbližovat starší a mladší generace. Babičky a dědečkové mají stále plno přání, která jim můžeme splnit. Babičkářství vám přináší inspiraci, jak udělat vaší babičce nebo dědečkovi radost. Dárky na Babičkářství vychází z poznání potřeb seniorů, které jsme čerpali z vlastní mnohaleté zkušenosti se seniory, z výzkumů a studií a z diskuzí s odborníky.Naše dárky nejenom potěší, ale pomohou zlepšit kvalitu života babiček a dědečků. Některé dárky pečlivě vybíráme od specializovaných dodavatelů, některé dárky sami vytváříme. Například knížky Babičko, vyprávěj a Dědečku, vyprávěj.

PharmDr. Monika Kopřivová
vnučka a autorka Babičkářství

 

Vše výhodně – kvalitní zboží za atraktivní ceny

Nabízíme velký výběr nejrůznějšího zboží, které spojuje vysoká kvalita a nízká cena.