2226
post-template-default,single,single-post,postid-2226,single-format-standard,qode-social-login-1.1.2,stockholm-core-1.0.6,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-5.1,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
Title Image

1. vinobraní v Louckém klášteře ve Znojmě, 10 – 12.09.2021 a vstupné zdarma

1. vinobraní v Louckém klášteře ve Znojmě, 10 – 12.09.2021 a vstupné zdarma

Vinobraní v Louckém klášteře ve Znojmě už 10.–12.9. 2021

Ubytování v našem penzionu v Hnanicích nabízí mnoho výhod a jednou z nich je snadná dostupnost do Znojma, jednoho z nejhezčích měst jižní Moravy. Právě Znojmo nabízí celoročně mnoho akcí, které by neměly ujít vaší pozornosti, a vinobraní mezi ně rozhodně patří.

Ubytování na jižní Moravě na podzim znamená  burčák, víno a zpěv

Vinobraní v Louckém klášteře pořádá jedno z nejznámějších vinařství jižní Moravy Znovín Znojmo, které se celoročně stará o část kláštera. Na programu nebude chybět ochutnávka burčáku i širokého portfolia vín, ale také hudební program s kapelou Jerry BAND, bohaté občerstvení nebo prohlídky kláštera, který je národní kulturní památkou. Vstup na celou akci je zdarma.

Náš penzion je nejen kousek od Znojma, ale také v blízkosti nejlepší moravské vinice Šobáň. I tam můžete během víkendu směřovat svou cestu za ochutnávkou znovínských vín.

Z penzionu v Hnanicích na znojemském vinobraní za 10 minut

Loucký klášter najdete hned na okraji Znojma, kam se z našeho ubytovní v Hnanicích snadno dopravíte autem za 10 minut, nebo můžete šlápnout do pedálů kol a jste tam přes okolní vesničky ani ne za hodinu.

Prohlédněte si kompletní program vinobraní v Louckém klášteře ve Znojmě.